درب اتوماتیک شیشه ای منحنی (کرو ، قوسی یا گرد) از صفر تا 100

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

احتمالاً برای شما هم پیش آماده باشد که نام درب اتوماتیک کرو، قوسی، گرد یا حتی درب اتوماتیک نیم دایره یا  منحنی را شنیده باشید! تمامی نام‌های ذکر شده جزو درب‌های اتوماتیکی هستند که به یک شکل ساخته می‌شوند و تنها اسم و نام‌های مختلفی برای آن‌ها موجود است. در نظر بگیرید که درب اتوماتیک کرو بیشتر برای فضاهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که به بیشترین عرض بازشو نیاز داشته باشن و طراحی ساختمان به صورت گرد یا قوس دار باشد! در واقع این نوع درب‌های اتوماتیک به نمای ظاهری ساختمان یا مجموعه جلوه ای دو چندان می‌دهند که همگان را مبهوت می‌کند. در این محتوا با امین دُر همراه باشید تا به شما برای خرید درب اتوماتیک شیشه ای منحنی کمک کنیم!

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی، یکیاز زیباترین سبک‌های درب اتوماتیک

بدون شک می‌توان این حقیقت را بیان کرد که یکی از زیباترین سبک‌های درب اتوماتیک شیشه ای که در بازار ایران موجود است، درب‌هایی می‌باشند که با طراحی خاص و متمایز حالت منحنی داشته و در فضاهای متناسب با ظاهر خود به کار گرفته می‌شوند. شما این درب‌ها را می‌توانید به شکل دایره، قوس دایره ای و یا نیم دایره ای بسته به طراحی و معماری فضا در فروشگاه‌های درب اتوماتیک در سراسر کشور مشاهده کنید.

طراحی درب‌های منحنی در ساختمان‌هایی که از ترکیب‌های قوسی یا نیم دایره ای در معماری آن استفاده شده است، می‌تواند حس هماهنگی و زیبایی مضاعفی را ایجاد کند. علاوه بر این، با قرار دادن این درهای اتوماتیک منحنی در یک دایره کامل، فضایی استوانه ای شکل ایجاد می‌شود که جریان هوا را بین داخل و خارج ساختمان کاهش می‌دهد و اتلاف انرژی و همچنین نفوذ گرد و غبار و سایر عوامل طبیعی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد و باعث تداخل در ورود و خروج افراد نمی‌شود.

بدون شک افرادی که به دنبال افزایش بازدهی و نرخ بهره وری در فضای خود هستند، می‌توانند با کمک درب شیشه ای اتوماتیک منحنی به تمامی خواسته‌های خود به صورت یکجا دست پیدا کنند و به قول معروف با یک تیر چند نشان بزنند!

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک منحنی یا کرو

هنگامی که صحبت از خرید درب برقی می‌شود، معمولاً ذهن افراد به سراغ مواردی همچون تیغه کرکره فولادی می‌رود در حالی که منظورمان از درب اتوماتیک و برقی می‌تواند انواع درهای موجود در این حوزه همچون درب شیشه ای اتوماتیک کرو یا قوسی باشد.

در رابطه با بحث تعیین قیمت درب‌های اتوماتیک باید به فاکتو های متفاوتی بستگی دارد و این طور نیست که بتوان یک قیمت واحد برای یک محصول تعیین کرد! حقیقت این است که درب‌های برقی از متریال مختلفی ساخته شده اند که هریک از این متریال قیمت متفاوتی دارد! در واقع همین موضوع است که علت تفاوت قیمت درب‌های اتوماتیک با یکدیگر است.

درب اتوماتیک منحنی یا قوسی نیز از این قاعده  مستثنی نیست. قیمت درب اتوماتیک کرو به عوامل زیر بستگی دارد:

  • عرض درب ورودی
  • میزان متراژ شیشه سکوریت مصرفی
  • ضخامت شیشه
  • رنگ شیشه
  • موتور درب اتوماتیک
  • چشمی
  • و …

اگر علاقه مند هستید که به صورت از قیمت‌های موجود در بازار مطلع شوید، کافی است با کارشناسان پشتیبانی ما در تیم امین در تماس بگیرید. همکاران ما با بررسی درخواست و نیاز شما بهترین راه حل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند.

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای قوسی یا منحنی در کجاست؟

درب اتوماتیک شیشه ای قوسی یا منحنی برای مکان‌هایی مثل هتل‌ها و یا مراکز خرید، مراکز تجاری و … که به زیبایی بصری اهمیت می‌دهند، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد چرا که یک فضای منحصر به فرد را ایجاد می‌نماید. درب اتوماتیک کرو متشکل از فریم (آلومینیومی یا استیل) و شیشه سکوریت است!

تمام مکانیزم درب اتوماتیک کرو مانند اکثر درب‌های اتوماتیک موجود در بازار بر روی یک ریل سوار می‌شود با این تفاوت که ریل در این درب اتوماتیک شیشه ای منحنی می‌شود! به طور کلی این درب اتوماتیک شیشه ای نیم دایره از دو درب کشویی خمیده تشکیل شده است و دارای قابلیت‌هایی نظیر تنظیم سرعت درب، زیبایی و مدرنیته بودن، کم صدابودن، کاهش هدر رفت انرژی، کاهش آلودگی صوتی و محیطی است! اگر به دنبال مزایای بالا هستید می‌توانید این نوع درب اتوماتیک را از امین در با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید.

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *