کرکره برقی در مشهد | نکات پیش از خرید + قیمت سال 1402

کرکره برقی در مشهد و اکثر شهرهای ایران طرفداران زیادی دارد که تنها زمانی می‌توانید از مزایای آن برخوردار شوید که وارد عرصه شده و راجع به انواع آن اطلاعات کامل و کاربردی کسب کنید. برای خرید کرکره برقی در مشهد به همراه لیست قیمت و بررسی انواع مدل‌های آن می‌توانید در ادامه این مطلب از امین در همراه ما باشید.

ما در این مطلب به شما کمک می‌کنیم که با چیستی کرکره برقی در ابتدا آشنا شده و سپس با درک اهمیت استفاده از آن راجع به قیمت و نحوه خرید آن به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

کرکره برقی چیست؟

در ابتدای امر بهتر به این سوال پاسخ دهیم که اصلاً کرکره برقی چیست و چه تفاوتی با درب اتوماتیک دارد؟ حقیقت این است که کرکره برقی جزو زیر مجموعه‌های درب اتوماتیک قرار می‌گیرد و به عنوان نوعی از درب شناخته می‌شود که با استفاده از روشی مدرن و به صرفه برای محل کار و یا خانه می‌توانید با کمک نیروی برق محل را ایمن کند.

به صورت کلی از کرکره برقی برای مکان و محیط‌های مختلفی استفاده می‌شود که از جمله رایج‌ترین آن‌ها درب پارکینگ، درب انبار، پنجره و … است. این نوع درب با کمک موتوری که دارد در جهت عمودی در جهت محور Y بالا و پایین می‌رود. منبع موتور این نوع درب برقی را می‌توان برق سیمی دانست و یا با کمک تکنولوژی از نور خورشید برای بهره وری بیشتر کمک گرفت.

به زبان ساده‌تر کرکره برقی‌هایی که این روزها در مشهد استفاده می‌شوند، همان نوع مدرن کرکره‌های دستی هستند که در گذشته از آن‌ها برای درب مغازه‌ها استفاده می‌شد! کرکره برقی‌های امروزی از جنس آلومینیوم ساخته می‌شوند. (در مقاله ای تحت عنوان ویژگی‌ها و کاربردهای آلومینیوم، راجع به ویژگی‌های این فلز صحبت کرده ایم که اگر علاقه مند باشید، توصیه می‌کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر به این مقاله توجه کنید.)

شما می‌توانید به راحتی از کرکره برقی برای نیازهای خود استفاده کرده و آن‌ها را به رنگ دلخواه خود درآورید. اگر به دنبال آسودگی بیشتر در زندگی خود هستید، توصیه می‌کنیم که استفاده از کرکره برقی و درب اتوماتیک را فراموش نکنید.)

تاریخچه استفاده از کرکره برقی در مشهد

اگر سری به مغازه‌ها و پاساژهای قدیمی مشهد که همچنان بافت خود را حفظ کرده اند، بزنید خودتان متوجه می‌شوید که مشهدها مانند همه انسان‌ها از گذشته برای حفاظت و راحتی بیشتر در زندگی از کرکره استفاده می‌کردند! شکل قدیمی کرکره یا همان کرکره‌های دستی این روزها به صورت کاملاً از بین رفته اند و نوبت آن رسیده که از کرکره برقی استفاده کنیم!

درب‌های کرکره ای در کشورمان ایران بیشتر از 25 سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کرکره‌ها به شکل‌های مختلفی تولید می‌شدند! بعد از رایج شدن کرکره‌های برقی در ابتدا نیازمند این بودید که خودتان برق آن‌ها را قطع و وصل کنید، اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی دیگر چنین نیازی وجود ندارد چرا که این نوع کرکره‌ها به صورت اتوماتیک فرایندها و فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند.

کرکره برقی هوشمند، نسل جدید کرکره برقی در مشهد!

کرکره‌های برقی به واسطه استفاده از فلزات محکم در هنگام تولید و نوع شکل گیری صفحاتی که دارند در برابر سرقت، آسیب و توفان می‌توانند حفاظت خوبی را در بر بگیرند! در واقع همین موضوع باعث شد که صنعت گران و تولید کنندگان در این زمینه دست به اقدام زده و محصولاتی را در این زمینه تولید کنند که از جمله جدیدترین آن‌ها کرکره برقی هوشمند است! (که در حال حاضر در مشهد و اکثر شهرهای کشورمان ایران طرفداران بسیار زیادی دارد!)

کرکره برقی هوشمند در واقع نوعی از کرکره است که به صورت کاملاً خودکار و اتوماتیک با کمک ریموت کنترل توسط کاربر قابلیت کنترل شدن را دارد. این نوع از کرکره‌ها در بدو اختراع تا به الان با کمک پیشرفت‌های چشمگیر فناوری رشد زیادی کسب کرده اند. خوشبختانه روز به روز با مدرن شدن جامعه بشری از عوامل جذب مشتریان گرفته تا … این نوع کرکره برقی روز به روز در حال محبوب‌تر شدن، می‌باشد.

 

ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *